LF120CPT-TR
Part Number:
LF120CPT-TR
Producent:
ST
Opis:
IC REG LDO 12V 0.5A PPAK
Arkusz danych:
LF120CPT-TR.pdf
Wprowadzenie
Kupować LF120CPT-TR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:12V
Napięcie - Wejście:Up to 16V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.4V @ 500mA
Dostawca urządzeń Pakiet:PPAK
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:LF120CPT-TR
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 12V 500mA PPAK
Opis:IC REG LDO 12V 0.5A PPAK
Obecny - Wyjście:500mA