Kupować LDL112PT-TR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 0.8 V ~ 5.15 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 1.6 V ~ 5.5 V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | 0.35V @ 1.2A |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | PPAK |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Positive Adjustable |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD |
| Inne nazwy: | 497-15417-2 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | LDL112PT-TR |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0.8 V ~ 5.15 V 1.2A PPAK |
| Opis: | IC REG LDO ADJ 1.2A PPAK-5 |
| Obecny - Wyjście: | 1.2A |
| Obecny - Limit (Min): | - |
| Email: | [email protected] |