Kupować LD39030ADTPU28R z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 2.8V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | Up to 5.5V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | 0.33V @ 300mA |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 4-DFN (1x1) |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Positive Fixed |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 4-XDFN Exposed Pad |
| Inne nazwy: | 497-16890-2 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Ilość Regulatorów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | LD39030ADTPU28R |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.8V 300mA 4-DFN (1x1) |
| Opis: | IC REG LIN 2.8V 300MA 4DFN |
| Obecny - Wyjście: | 300mA |
| Obecny - Limit (Min): | - |
| Email: | [email protected] |