LD2981ABU33TR
LD2981ABU33TR
Part Number:
LD2981ABU33TR
Producent:
ST
Opis:
IC REG LDO 3.3V 0.1A SOT89-3
Arkusz danych:
LD2981ABU33TR.pdf
Wprowadzenie
Kupować LD2981ABU33TR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:3.3V
Napięcie - Wejście:Up to 16V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.18V @ 100mA
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-89-3
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-243AA
Inne nazwy:497-1524-2
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:LD2981ABU33TR
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 100mA SOT-89-3
Opis:IC REG LDO 3.3V 0.1A SOT89-3
Obecny - Wyjście:100mA