LD1086D2T25TR
LD1086D2T25TR
Part Number:
LD1086D2T25TR
Producent:
ST
Opis:
IC REG LDO 2.5V 1.5A D2PAK
Arkusz danych:
LD1086D2T25TR.pdf
Wprowadzenie
Kupować LD1086D2T25TR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:2.5V
Napięcie - Wejście:Up to 30V
Napięcie - Wypadanie (typowy):1.3V @ 1.5A
Dostawca urządzeń Pakiet:D2PAK
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Inne nazwy:497-3443-2
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:LD1086D2T25TR
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 1.5A D2PAK
Opis:IC REG LDO 2.5V 1.5A D2PAK
Obecny - Wyjście:1.5A