Kupować LCP12-150B1RL z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Stan Wyłączony: | - |
|---|---|
| Napięcie - Breakover: | - |
| Seria: | LCP |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Inne nazwy: | 497-10643-2 LCP12150B1RL |
| Ilość elementów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | LCP12-150B1RL |
| Opis: | THYRISTOR 45A 8SOIC |
| Prąd - szczytowa impuls (8 / 20μs): | - |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs): | 45A |
| Obecny - trzymaj (Ih): | 150mA |
| Pojemność: | 60pF |
| Email: | [email protected] |