Kupować LCB120 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 0 ~ 250 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 1.2VDC |
| Termination Style: | PC Pin |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 6-DIP |
| Seria: | LCB, OptoMOS® |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Typ wyjścia: | AC, DC |
| Inne nazwy: | CLA182 |
| Oporność na terenie (maks.): | 20 Ohm |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 5 Weeks |
| Numer części producenta: | LCB120 |
| Prąd ładowania: | 170mA |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay SPST-NC (1 Form B) 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Opis: | RELAY OPTO 170MA SPST-NC 6-DIP |
| Obwód: | SPST-NC (1 Form B) |
| Email: | [email protected] |