Kupować LC5555LD z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - przyłącze (min): | - |
|---|---|
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 18V |
| Napięcie - Wyjście: | - |
| Rodzaj: | AC DC Offline Switcher |
| topologia: | Step-Down (Buck) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-DIP |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Inne nazwy: | LC5555LD DK |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | LC5555LD |
| Przełącznik wewnętrzny (e): | Yes |
| Częstotliwość: | - |
| Rozszerzony opis: | LED Driver IC 1 Output AC DC Offline Switcher Step-Down (Buck) 8-DIP |
| Ściemnianie: | - |
| Opis: | IC LED DRIVER OFFL SWITCHER 8DIP |
| Obecny - Wyjście / Channel: | - |
| Aplikacje: | - |
| Email: | [email protected] |