Kupować LA60Q252 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 600V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 600V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) |
| Seria: | POWR-GARD® LA60Q |
| Czas odpowiedzi: | Fast |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | 5AG, 10mm x 38.1mm |
| Inne nazwy: | F5261 LA60Q25-2 LA60Q252-ND |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | LA60Q252 |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | - |
| Opis: | FUSE CRTRDGE 25A 600VAC/VDC 5AG |
| Aktualna ocena: | 25A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 200kA AC, 100kA DC |
| Zatwierdzenia: | UR |
| Aplikacje: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |