Kupować LA15QS601 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 150V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 150V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.811" Dia x 2.000" L (20.60mm x 50.80mm) |
| Seria: | POWR-GARD® LA15QS |
| Czas odpowiedzi: | Fast |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Cartridge, Non-Standard |
| Inne nazwy: | LA15QS60-1 |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 11 Weeks |
| Numer części producenta: | LA15QS601 |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | - |
| Opis: | FUSE CARTRIDGE 60A 150VAC/VDC |
| Aktualna ocena: | 60A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 100kA |
| Zatwierdzenia: | UR |
| Aplikacje: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |