Kupować LA120X31 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 1200V (1.2kV) |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.811" Dia x 4.606" L (20.60mm x 117.00mm) |
| Seria: | LA120X |
| Czas odpowiedzi: | Fast |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Cartridge, Non-Standard |
| Inne nazwy: | LA120X3-1 |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 11 Weeks |
| Numer części producenta: | LA120X31 |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | - |
| Opis: | FUSE CARTRIDGE 3A 1.2KVAC/1KVDC |
| Aktualna ocena: | 3A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 100kA |
| Zatwierdzenia: | - |
| Aplikacje: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |