Kupować L99PM72PXPTR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 6 V ~ 18 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | PowerSSO-36 |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 36-PowerFSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 130°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 16 Weeks |
| Numer części producenta: | L99PM72PXPTR |
| Rozszerzony opis: | Automotive PMIC PowerSSO-36 |
| Opis: | IC ADV PWR MGMT SYSTEM PWRSSO36 |
| Obecny - Dostawa: | 6mA |
| Aplikacje: | Automotive |
| Email: | [email protected] |