Kupować L60S040.T z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 600V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.811" Dia x 2.780" L (20.60mm x 70.60mm) |
| Seria: | POWR-GARD® L60S |
| Czas odpowiedzi: | Fast |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Inne nazwy: | L60S040 L60S40 |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Bolt Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 11 Weeks |
| Numer części producenta: | L60S040.T |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | - |
| Opis: | FUSE CRTRDGE 40A 600VAC CYLINDR |
| Aktualna ocena: | 40A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 200kA AC, 20kA DC |
| Zatwierdzenia: | CE, CSA, UR |
| Aplikacje: | Semiconductors |
| Email: | [email protected] |