Kupować L6008L6 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Stan Wyłączony: | 600V |
|---|---|
| Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks): | 1.3V |
| triaka: | Logic - Sensitive Gate |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-220 Isolated Tab |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | TO-220-3 Isolated Tab |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 110°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | L6008L6 |
| Rozszerzony opis: | TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 8A Through Hole TO-220 Isolated Tab |
| Opis: | TRIAC SENS GATE 600V 8A TO220 |
| Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max): | 8A |
| Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 65A, 85A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 10mA |
| Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks): | 5mA |
| Konfiguracja: | Single |
| Email: | [email protected] |