L25J250E
L25J250E
Part Number:
L25J250E
Producent:
Ohmite
Opis:
RES CHAS MNT 250 OHM 5% 25W
Arkusz danych:
L25J250E.pdf
Wprowadzenie
Kupować L25J250E z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±5%
Współczynnik temperaturowy:±260ppm/°C
Rozmiar / Wymiar:0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
Seria:270
Oporność (Ohm):250
Moc (W):25W
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Tubular
temperatura robocza:-55°C ~ 350°C
element mocowania:Brackets (not included)
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:L25J250E
Lead Style:Solder Lugs
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności:-
Opis:RES CHAS MNT 250 OHM 5% 25W