L225J10KE
L225J10KE
Part Number:
L225J10KE
Producent:
Ohmite
Opis:
RES CHAS MNT 10K OHM 5% 225W
Arkusz danych:
L225J10KE.pdf
Wprowadzenie
Kupować L225J10KE z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±5%
Współczynnik temperaturowy:±260ppm/°C
Rozmiar / Wymiar:1.126" Dia x 10.500" L (28.60mm x 266.70mm)
Seria:270
Oporność (Ohm):10k
Moc (W):225W
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Tubular
temperatura robocza:-55°C ~ 350°C
element mocowania:Brackets (not included)
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:L225J10KE
Lead Style:Solder Lugs
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności:-
Opis:RES CHAS MNT 10K OHM 5% 225W