Kupować L2004L3TP z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Stan Wyłączony: | 200V |
|---|---|
| Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks): | 1.3V |
| triaka: | Logic - Sensitive Gate |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-220 Isolated Tab |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | TO-220-3 Isolated Tab |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 110°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | L2004L3TP |
| Rozszerzony opis: | TRIAC Logic - Sensitive Gate 200V 4A Through Hole TO-220 Isolated Tab |
| Opis: | TRIAC SENS GATE 200V 4A TO220 |
| Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max): | 4A |
| Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 33A, 40A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 5mA |
| Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks): | 3mA |
| Konfiguracja: | Single |
| Email: | [email protected] |