L100J7K5
Part Number:
L100J7K5
Producent:
Ohmite
Opis:
RES CHAS MNT 7.5K OHM 5% 100W
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
16441 Pieces
Arkusz danych:
L100J7K5.pdf
Wprowadzenie
Kupować L100J7K5 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±5%
Współczynnik temperaturowy:±260ppm/°C
Rozmiar / Wymiar:0.752" Dia x 6.500" L (19.10mm x 165.10mm)
Seria:270
Oporność (Ohm):7.5k
Moc (W):100W
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Tubular
Inne nazwy:OHL100J7K5
OHL100J7K5-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 350°C
element mocowania:Brackets (not included)
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:L100J7K5
Lead Style:Solder Lugs
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności:-
Opis:RES CHAS MNT 7.5K OHM 5% 100W