Kupować KRL6432T4-M-R200-F-T1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Tolerancja: | ±1% |
|---|---|
| Współczynnik temperaturowy: | ±50ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 2512 |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm) |
| Seria: | KRL |
| Oporność (Ohm): | 0.2 |
| Moc (W): | 2W |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Wide 2512 (6432 Metric), 1225 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń: | 4 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | KRL6432T4-M-R200-F-T1 |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Współczynnik awaryjności: | - |
| Rozszerzony opis: | 0.2 Ohm ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil |
| Opis: | RES SMD 0.2 OHM 2W 2512 WIDE |
| Kompozycja: | Metal Foil |
| Email: | [email protected] |