KP1830247014G
Part Number:
KP1830247014G
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP FILM 4700PF 5% 100VDC RADIAL
Arkusz danych:
KP1830247014G.pdf
Wprowadzenie
Kupować KP1830247014G z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:100V
Napięcie znamionowe - AC:63V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Seria:KP 1830
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:1830247014G
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:KP1830247014G
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:4700pF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polypropylene (PP) Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP)
Opis:CAP FILM 4700PF 5% 100VDC RADIAL
Pojemność:4700pF