Kupować KP1830247014G z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 100V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 63V |
| Tolerancja: | ±5% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Seria: | KP 1830 |
| Opakowania: | Tape & Box (TB) |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 1830247014G |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 100°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 16 Weeks |
| Numer części producenta: | KP1830247014G |
| Główny odstęp: | 0.197" (5.00mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 4700pF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polypropylene (PP) Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP) |
| Opis: | CAP FILM 4700PF 5% 100VDC RADIAL |
| Pojemność: | 4700pF |
| Aplikacje: | High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| Email: | [email protected] |