KLPC500.X
Part Number:
KLPC500.X
Producent:
Littelfuse
Opis:
FUSE CRTRDGE 500A 600VAC/480VDC
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
14338 Pieces
Arkusz danych:
KLPC500.X.pdf
Wprowadzenie
Kupować KLPC500.X z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:480V
Napięcie znamionowe - AC:600V
Rozmiar / Wymiar:2.500" Dia x 3.752" L (63.50mm x 95.30mm)
Seria:POWR-GARD®, POWR-PRO® KLPC
Czas odpowiedzi:Slow
Opakowania:Bulk
Package / Case:Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Inne nazwy:KLPC500
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Bolt Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t:-
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:KLPC500.X
Typ bezpiecznika:Cartridge
cechy:-
Opis:FUSE CRTRDGE 500A 600VAC/480VDC
Aktualna ocena:500A