K103M10X7RH5TL2
K103M10X7RH5TL2
Part Number:
K103M10X7RH5TL2
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
Arkusz danych:
1.K103M10X7RH5TL2.pdf2.K103M10X7RH5TL2.pdf
Wprowadzenie
Kupować K103M10X7RH5TL2 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:100V
Tolerancja:±20%
Grubość (maks):-
Współczynnik temperaturowy:X7R
Rozmiar / Wymiar:0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm)
Seria:Mono-Kap™ K
oceny:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:K103M10X7RH5TL2
Lead Style:Straight
Główny odstęp:0.098" (2.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.062" (1.58mm)
cechy:-
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:10000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
Opis:CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
Pojemność:10000pF