Kupować K102J15C0GF53H5H z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - znamionowe: | 50V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±5% |
| Grubość (maks): | - |
| Współczynnik temperaturowy: | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.157" L x 0.102" W (4.00mm x 2.60mm) |
| Seria: | HOTcap® |
| oceny: | AEC-Q200 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | BC3192 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 175°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 8 Weeks |
| Numer części producenta: | K102J15C0GF53H5H |
| Lead Style: | Formed Leads |
| Główny odstęp: | 0.197" (5.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.260" (6.60mm) |
| cechy: | - |
| Współczynnik awaryjności: | - |
| Rozszerzony opis: | 1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial |
| Opis: | CAP CER 1000PF 50V C0G RADIAL |
| Pojemność: | 1000pF |
| Aplikacje: | Automotive |
| Email: | [email protected] |