K102J15C0GF53H5H
K102J15C0GF53H5H
Part Number:
K102J15C0GF53H5H
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP CER 1000PF 50V C0G RADIAL
Arkusz danych:
1.K102J15C0GF53H5H.pdf2.K102J15C0GF53H5H.pdf3.K102J15C0GF53H5H.pdf
Wprowadzenie
Kupować K102J15C0GF53H5H z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:50V
Tolerancja:±5%
Grubość (maks):-
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.157" L x 0.102" W (4.00mm x 2.60mm)
Seria:HOTcap®
oceny:AEC-Q200
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:BC3192
temperatura robocza:-55°C ~ 175°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:K102J15C0GF53H5H
Lead Style:Formed Leads
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.260" (6.60mm)
cechy:-
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Opis:CAP CER 1000PF 50V C0G RADIAL
Pojemność:1000pF