JLLN015.T
Part Number:
JLLN015.T
Producent:
Littelfuse
Opis:
FUSE CARTRIDGE 15A 300VAC/160VDC
Arkusz danych:
JLLN015.T.pdf
Wprowadzenie
Kupować JLLN015.T z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:160V
Napięcie znamionowe - AC:300V
Rozmiar / Wymiar:0.406" Dia x 0.874" L (10.30mm x 22.20mm)
Seria:POWR-GARD® JLLN
Czas odpowiedzi:Fast
Opakowania:Bulk
Package / Case:Cartridge, Non-Standard
Inne nazwy:JLLN015
JLLN15
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Holder
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t:-
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:JLLN015.T
Typ bezpiecznika:Cartridge
cechy:-
Opis:FUSE CARTRIDGE 15A 300VAC/160VDC
Aktualna ocena:15A