JC1AF-B-DC24V
JC1AF-B-DC24V
Part Number:
JC1AF-B-DC24V
Producent:
Panasonic
Opis:
RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 24V
Arkusz danych:
JC1AF-B-DC24V.pdf
Wprowadzenie
Kupować JC1AF-B-DC24V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Włącz napięcie (maks):19.2 VDC
Wyłącz napięcie (Min):2.4 VDC
Termination Style:PC Pin
przełączanie napięcia:250VAC - Max
Seria:JC
Czas Release:2ms
Relay Type:General Purpose
Opakowania:Bulk
temperatura robocza:-50°C ~ 60°C
Czas zadziałania:15ms
Rodzaj mocowania:Through Hole
Numer części producenta:JC1AF-B-DC24V
cechy:-
Rozszerzony opis:General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Opis:RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 24V
Kontakt Ocena (prąd stały):15A
Materiał styków:Silver Alloy
Formularz kontaktowy:SPST-NO (1 Form A)
Napięcie cewki:24VDC
Coil Type:Non Latching
Coil Resistance:640 Ohms
cewka zasilania:900 mW
Aktualny Coil:37.5mA