Kupować JANTXV2N6059 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 100V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 3V @ 120mA, 12A |
| Typ tranzystora: | NPN - Darlington |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-3 (TO-204AA) |
| Seria: | Military, MIL-PRF-19500/502 |
| Moc - Max: | 150W |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | TO-3 |
| Inne nazwy: | 1086-21085 1086-21085-MIL |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 20 Weeks |
| Numer części producenta: | JANTXV2N6059 |
| Częstotliwość - Transition: | - |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 100V 12A 150W Through Hole TO-3 (TO-204AA) |
| Opis: | TRANS NPN DARL 100V 12A TO-3 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 1000 @ 6A, 3V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 1mA |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 12A |
| Email: | [email protected] |