JANTXV2N2325
Part Number:
JANTXV2N2325
Opis:
SCR 150V TO205AA
Dostępna Ilość:
15018 Pieces
Arkusz danych:
JANTXV2N2325.pdf
Wprowadzenie
Kupować JANTXV2N2325 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Na członkowskim (VTM) (max):2.2V
Napięcie - Stan Wyłączony:150V
Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks):800mV
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-5
Seria:Military, MIL-STD-701
Rodzaj SCR:Sensitive Gate
Opakowania:Bulk
Package / Case:TO-205AA, TO-5-3 Metal Can
temperatura robocza:-65°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:JANTXV2N2325
Rozszerzony opis:SCR 150V Sensitive Gate Through Hole TO-5
Opis:SCR 150V TO205AA
Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max):-
Obecny - Na członkowskim (It (AV)) (Max):1.6A
Obecny - Off State (max):10µA
Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):15A @ 60Hz
Obecny - trzymaj (Ih) (maks):2mA