Kupować JANTX2N718A z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 30V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 1.5V @ 15mA, 150mA |
| Typ tranzystora: | NPN |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-18 (TO-206AA) |
| Seria: | Military, MIL-PRF-19500/181 |
| Moc - Max: | 500mW |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | TO-206AA, TO-18-3 Metal Can |
| Inne nazwy: | 1086-16221 1086-16221-MIL |
| temperatura robocza: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | JANTX2N718A |
| Częstotliwość - Transition: | - |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 30V 500mA 500mW Through Hole TO-18 (TO-206AA) |
| Opis: | TRANS NPN 30V 0.5A |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 40 @ 150mA, 10V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 10µA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 500mA |
| Email: | [email protected] |