Kupować JANTX2N685 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Stan Wyłączony: | 200V |
|---|---|
| Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks): | 3V |
| triaka: | Standard |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-208AA (TO-48) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | TO-208AA, TO-48-3, Stud |
| Inne nazwy: | 1088-1034 1088-1034-MIL Q9087182 |
| temperatura robocza: | -65°C ~ 125°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Stud Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | JANTX2N685 |
| Rozszerzony opis: | TRIAC Standard 200V Stud Mount TO-208AA (TO-48) |
| Opis: | TRIAC 200V TO-208AA |
| Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max): | - |
| Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | - |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 50mA |
| Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks): | 35mA |
| Konfiguracja: | Single |
| Email: | [email protected] |