Kupować JANTX1N4973D z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz): | 43V |
|---|---|
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 1.5V @ 1A |
| Tolerancja: | ±1% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | E, Axial |
| Seria: | Military, MIL-PRF-19500/435 |
| Moc - Max: | 5W |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | E, Axial |
| Inne nazwy: | 1086-18618 1086-18618-MIL |
| temperatura robocza: | -65°C ~ 175°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | JANTX1N4973D |
| Impedancja (Max) (Zzt): | 20 Ohm |
| Rozszerzony opis: | Zener Diode 5W ±1% Through Hole E, Axial |
| Opis: | DIODE ZENER 43V 5W E AXIAL |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 2µA @ 32.7V |
| Email: | [email protected] |