Kupować JANTX1N3646 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 5V @ 250mA |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 1750V (1.75kV) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | S, Axial |
| Prędkość: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Seria: | Military, MIL-PRF-19500/279 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | S, Axial |
| Inne nazwy: | 1086-2373 1086-2373-MIL |
| Temperatura pracy - złącze: | -65°C ~ 175°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | JANTX1N3646 |
| Rozszerzony opis: | Diode Standard 1750V (1.75kV) 250mA Through Hole S, Axial |
| Typ diody: | Standard |
| Opis: | DIODE GP 1.75KV 250MA AXIAL |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 5µA @ 1750V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io): | 250mA |
| Pojemność @ VR F: | - |
| Email: | [email protected] |