Kupować JANS2N2222AUBC z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 50V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 1V @ 50mA, 500mA |
| Typ tranzystora: | NPN |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 3-SMD |
| Seria: | * |
| Moc - Max: | 500mW |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | 3-SMD, No Lead |
| temperatura robocza: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 18 Weeks |
| Numer części producenta: | JANS2N2222AUBC |
| Częstotliwość - Transition: | - |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 50V 800mA 500mW Surface Mount 3-SMD |
| Opis: | NPN TRANSISTOR |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 10µA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 800mA |
| Email: | [email protected] |