Kupować JAN2N3879 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 75V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 1.2V @ 400mA, 4A |
| Typ tranzystora: | NPN |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-66 (TO-213AA) |
| Seria: | Military, MIL-PRF-19500/526 |
| Moc - Max: | 35W |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | TO-213AA, TO-66-2 |
| Inne nazwy: | 1086-20932 1086-20932-MIL |
| temperatura robocza: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 22 Weeks |
| Numer części producenta: | JAN2N3879 |
| Częstotliwość - Transition: | - |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 75V 7A 35W Through Hole TO-66 (TO-213AA) |
| Opis: | TRANS NPN 75V 7A TO-66 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 20 @ 4A, 5V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 25mA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 7A |
| Email: | [email protected] |