Kupować JAN1N6845U3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 860mV @ 40A |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 45V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | U3 |
| Prędkość: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seria: | Military, MIL-PRF-19500/682 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | 3-SMD, No Lead |
| Inne nazwy: | 1086-16039 1086-16039-MIL |
| Temperatura pracy - złącze: | -65°C ~ 150°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | JAN1N6845U3 |
| Rozszerzony opis: | Diode Schottky 45V 30A Surface Mount U3 |
| Typ diody: | Schottky |
| Opis: | DIODE SCHOTTKY 45V 30A U3 |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 100µA @ 45V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io): | 30A |
| Pojemność @ VR F: | 800pF @ 5V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |