Kupować JAN1N6660CAT1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 750mV @ 15A |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 45V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-254AA |
| Prędkość: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seria: | Military, MIL-PRF-19500/608 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | TO-254-3, TO-254AA (Straight Leads) |
| Inne nazwy: | 1086-20047 1086-20047-MIL |
| Temperatura pracy - złącze: | -65°C ~ 150°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 26 Weeks |
| Numer części producenta: | JAN1N6660CAT1 |
| Rozszerzony opis: | Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 45V 15A Through Hole TO-254-3, TO-254AA (Straight Leads) |
| Typ diody: | Schottky |
| Diode Configuration: | 1 Pair Common Anode |
| Opis: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO254AA |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 1mA @ 45V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode): | 15A |
| Email: | [email protected] |