Kupować JAN1N6160 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Reverse patowa (typ): | 42.6V |
|---|---|
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp: | 80.85V |
| Napięcie - podziały (min): | 50.54V |
| Rodzaj: | Zener |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | C, Axial |
| Seria: | Military, MIL-PRF-19500/516 |
| Ochrona linii zasilających: | No |
| Moc - Peak Pulse: | 1500W (1.5kW) |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Axial |
| Inne nazwy: | 1086-19715 1086-19715-MIL |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | JAN1N6160 |
| Opis: | TVS DIODE 42.6VWM 80.85VC CPKG |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs): | 18.53A |
| Pojemność @ Częstotliwość: | - |
| Kanały dwukierunkowe: | 1 |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |