Kupować JAN1N6154US z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Reverse patowa (typ): | 25.1V |
|---|---|
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp: | 47.99V |
| Napięcie - podziały (min): | 29.83V |
| Rodzaj: | Zener |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | C, SQ-MELF |
| Seria: | Military, MIL-PRF-19500/516 |
| Ochrona linii zasilających: | No |
| Moc - Peak Pulse: | 1500W (1.5kW) |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | SQ-MELF, C |
| Inne nazwy: | 1086-19677 1086-19677-MIL |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | JAN1N6154US |
| Opis: | TVS DIODE 25.1VWM 47.99VC CPKG |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs): | 31.16A |
| Pojemność @ Częstotliwość: | - |
| Kanały dwukierunkowe: | 1 |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |