Kupować JAN1N5617 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 1.6V @ 3A |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 400V |
| Prędkość: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seria: | Military, MIL-PRF-19500/429 |
| Odwrócona Recovery Time (TRR): | 150ns |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | A, Axial |
| Inne nazwy: | 1086-2106 1086-2106-MIL |
| Temperatura pracy - złącze: | -65°C ~ 175°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 8 Weeks |
| Numer części producenta: | JAN1N5617 |
| Rozszerzony opis: | Diode Standard 400V 1A Through Hole |
| Typ diody: | Standard |
| Opis: | DIODE GEN PURP 400V 1A AXIAL |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 500nA @ 400V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io): | 1A |
| Pojemność @ VR F: | - |
| Email: | [email protected] |