Kupować JAN1N4470US z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz): | 16V |
|---|---|
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 1V @ 200mA |
| Tolerancja: | ±5% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | D-5A |
| Seria: | Military, MIL-PRF-19500/406 |
| Moc - Max: | 1.5W |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | SQ-MELF, A |
| Inne nazwy: | 1086-17788 1086-17788-MIL |
| temperatura robocza: | -65°C ~ 175°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | JAN1N4470US |
| Impedancja (Max) (Zzt): | 10 Ohm |
| Rozszerzony opis: | Zener Diode 1.5W ±5% Surface Mount D-5A |
| Opis: | DIODE ZENER 16V 1.5W D-5A |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 50nA @ 12.8V |
| Email: | [email protected] |