Kupować JAN1N4148UB2 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 1.2V @ 100mA |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 75V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | UB2 |
| Prędkość: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Seria: | Military, MIL-PRF-19500/116 |
| Odwrócona Recovery Time (TRR): | 20ns |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Inne nazwy: | 1086-17565 1086-17565-MIL |
| Temperatura pracy - złącze: | -65°C ~ 200°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | JAN1N4148UB2 |
| Rozszerzony opis: | Diode Standard 75V 200mA Surface Mount UB2 |
| Typ diody: | Standard |
| Opis: | DIODE GEN PURP 75V 200MA SMD |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 500nA @ 75V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io): | 200mA |
| Pojemność @ VR F: | 4pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |