Kupować IXTP90N15T z BYCHPS
Kup z gwarancją
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4.5V @ 1mA |
|---|---|
| Technologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-220AB |
| Seria: | - |
| RDS (Max) @ ID, Vgs: | 20 mOhm @ 45A, 10V |
| Strata mocy (max): | 455W (Tc) |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | TO-220-3 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | IXTP90N15T |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds: | 4100pF @ 25V |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs: | 80nC @ 10V |
| Rodzaj FET: | N-Channel |
| Cecha FET: | - |
| Rozszerzony opis: | N-Channel 150V 90A (Tc) 455W (Tc) Through Hole TO-220AB |
| Spust do źródła napięcia (Vdss): | 150V |
| Opis: | MOSFET N-CH 150V 90A TO-220 |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C: | 90A (Tc) |
| Email: | [email protected] |