Kupować IXTH48P20P z BYCHPS
Kup z gwarancją
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4.5V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (maks.): | ±20V |
| Technologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-247 (IXTH) |
| Seria: | PolarP™ |
| RDS (Max) @ ID, Vgs: | 85 mOhm @ 500mA, 10V |
| Strata mocy (max): | 462W (Tc) |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | TO-247-3 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 8 Weeks |
| Numer części producenta: | IXTH48P20P |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds: | 5400pF @ 25V |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs: | 103nC @ 10V |
| Rodzaj FET: | P-Channel |
| Cecha FET: | - |
| Rozszerzony opis: | P-Channel 200V 48A (Tc) 462W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) |
| Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Spust do źródła napięcia (Vdss): | 200V |
| Opis: | MOSFET P-CH 200V 48A TO-247 |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C: | 48A (Tc) |
| Email: | [email protected] |