IXTH48P20P
IXTH48P20P
Part Number:
IXTH48P20P
Producent:
IXYS Corporation
Opis:
MOSFET P-CH 200V 48A TO-247
Arkusz danych:
IXTH48P20P.pdf
Wprowadzenie
Kupować IXTH48P20P z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:4.5V @ 250µA
Vgs (maks.):±20V
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-247 (IXTH)
Seria:PolarP™
RDS (Max) @ ID, Vgs:85 mOhm @ 500mA, 10V
Strata mocy (max):462W (Tc)
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-247-3
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:IXTH48P20P
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:5400pF @ 25V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:103nC @ 10V
Rodzaj FET:P-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:P-Channel 200V 48A (Tc) 462W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On):10V
Spust do źródła napięcia (Vdss):200V
Opis:MOSFET P-CH 200V 48A TO-247
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:48A (Tc)