Kupować ISL95833IRTZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 0.25 V ~ 1.52 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 32-QFN (4x4) |
| Seria: | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba wyjść: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 11 Weeks |
| Numer części producenta: | ISL95833IRTZ |
| Rozszerzony opis: | Robust Ripple Regulator™ (R3) Controller, Intel IMVP-7, VR12™ Voltage Regulator IC 2 Output 32-QFN (4x4) |
| Opis: | IC VOLT REG MULTIPHASE 32QFN |
| Aplikacje: | Controller, Intel IMVP-7, VR12™ |
| Email: | [email protected] |