Kupować ISL95825HRZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 0.5 V ~ 2.3 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 4.5 V ~ 28 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 32-QFN (4x4) |
| Seria: | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -10°C ~ 100°C |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | ISL95825HRZ |
| Rozszerzony opis: | Robust Ripple Regulator™ (R3) Controller, Intel VR12.5, VR12.6 Voltage Regulator IC 1 Output 32-QFN (4x4) |
| Opis: | IC CTRLR PWM VR12.5 32QFN |
| Aplikacje: | Controller, Intel VR12.5, VR12.6 |
| Email: | [email protected] |