Kupować ISL6720AARZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 5V, 0 V ~ 20 V, 0 V ~ 15 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 18 V ~ 80 V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 11-DFN (4x4) |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Positive Fixed and Adjustable |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 11-VFDFN Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C |
| Ilość Regulatorów: | 3 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta: | ISL6720AARZ |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed and Adjustable Output 5V, 0 V ~ 20 V, 0 V ~ 15 V 25mA, 125mA, 50mA 11-DFN (4x4) |
| Opis: | IC REG LDO 5V/ADJ 11DFN |
| Obecny - Wyjście: | 25mA, 125mA, 50mA |
| Obecny - Limit (Min): | 30mA, 225mA, 80mA |
| Email: | [email protected] |