Kupować ISL6504CR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 20-QFN-EP (6x6) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 20-VQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | ISL6504CR |
| Rozszerzony opis: | Power Supply Controller Power Supply Controller/Monitor 20-QFN-EP (6x6) |
| Opis: | IC MULTIPLE POWER CTRLR 20-QFN |
| Obecny - Dostawa: | 17mA |
| Aplikacje: | Power Supply Controller/Monitor |
| Email: | [email protected] |