Kupować ISL6446AIAZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| w / Inspektora: | No |
|---|---|
| w / Sequencer: | No |
| w / LED Driver: | No |
| Napięcie / Prąd - Wyjście 3: | Controller |
| Napięcie / Prąd - Wyjście 2: | Controller |
| Napięcie / Prąd - Wyjście 1: | Controller |
| Napięcie - Dostawa: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| topologia: | Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (1) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 24-QSOP |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba wyjść: | 3 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | ISL6446AIAZ |
| Funkcjonować: | Any Function |
| Częstotliwość - Przełączanie: | 100kHz ~ 2.6MHz |
| Rozszerzony opis: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 3 Output Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (1) 100kHz ~ 2.6MHz 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Opis: | IC REG TRPL BUCK/LINEAR 24QSOP |
| Email: | [email protected] |