Kupować ISL6441IRZ-TK z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 5.6 V ~ 24 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 28-QFN (5x5) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 28-VFQFN Exposed Pad |
| Inne nazwy: | ISL6441IRZ-TKTR |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta: | ISL6441IRZ-TK |
| Rozszerzony opis: | Power Supplies PMIC 28-QFN (5x5) |
| Opis: | IC CTRLR PWM 1.4MHZ DUAL 28-QFN |
| Obecny - Dostawa: | 2mA |
| Aplikacje: | Power Supplies |
| Email: | [email protected] |