Kupować ISL6423EVEZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 13.3 V ~ 18.3 V, 14.3 V ~ 19.3 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 8 V ~ 14 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 28-TSSOP-EP |
| Seria: | - |
| Opakowania: | - |
| Package / Case: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -20°C ~ 85°C |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Numer części producenta: | ISL6423EVEZ |
| Rozszerzony opis: | - Converter, Satellite Set-Top Box Designs Voltage Regulator IC 1 Output 28-TSSOP-EP |
| Opis: | IC VREG SGL LNB W/I2C 28-HTSSOP |
| Aplikacje: | Converter, Satellite Set-Top Box Designs |
| Email: | [email protected] |