Kupować ISL6416IAZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 1.8V, 2.8V, 2.8V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 3 V ~ 3.6 V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-QSOP |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Positive Fixed |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Ilość Regulatorów: | 3 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Numer części producenta: | ISL6416IAZ |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V, 2.8V, 2.8V 330mA, 225mA, 125mA 16-QSOP |
| Opis: | IC REG LDO 1.8/2.8/2.8V 16QSOP |
| Obecny - Wyjście: | 330mA, 225mA, 125mA |
| Obecny - Limit (Min): | - |
| Email: | [email protected] |